Nazywam się Dariusz Jurek i od ponad 8 lat zajmuję się tematyką marketingu w internecie. Aktualnie pracuję w firmie Marketing System jako Head of SEO i wraz ze swoim zespołem zajmuję się obsługą kampanii i strategii w wyszukiwarkach internetowych dla kluczowych klientów naszej spółki. Jestem odpowiedzialny m.in. za obsługę SEO kluczowych klientów agencji, tworzenie strategii link buildingowych czy optymalizację stron www.

Swoje wykształcenie z zakresu marketingu internetowego stale poszerzam, corocznie uczestnicząc w kilku, a często kilkunastu szkoleniach, kursach i konferencjach branżowych – tak krajowych, jak i międzynarodowych. Jestem certyfikowanym konsultantem w Google Adwords oraz posiadam certyfikat z obsługi i analizy Google Analytics.

Ponadto swoją wiedzę zdobywałem w USA – Los Angeles, California, gdzie ukończyłem międzynarodowe szkolenie “Bruce Clay Inc.”, a ostatnio także w USA – Tampa, Floryda, na kursach Search Engine Academy. Tym samym otrzymałem certyfikat Master SEO. Lista szkoleń i konferencji w których uczestniczyłem jest długa i obejmuje zarówno kursy polskie, jak i zagraniczne – m.in. w Wielkiej Brytanii czy w Czechach. Jestem nastawiony na ciągły rozwój – dzięki temu mogę przenosić światowe rozwiązania na polski grunt i tym samym stosować najnowocześniejsze rozwiązania SEO w firmach będących pod moją opieką. Specjalizujemy się przede wszystkim w Content Marketingu, czyniąc go podstawą naszych działań.

daro

 

Jednocześnie biorę czynny udział w życiu polskiej branży SEO, czerpię informacje z międzynarodowych for internetowych, co sprawia, że jestem na bieżąco ze wszystkimi zmianami, jaki są wprowadzane w obrębie Google i mogę na nie szybko oraz skutecznie reagować.

Jestem właścicielem firmy Marketing System, z którą mogę realizować zagadnienia marketingu internetowego na poziomie, jakiego pragnę dla całej branży. Tworzymy rozwiązania dedykowane i dopasowywane do konkretnych firm i klientów, zawsze szukają optymalnych rozwiązań. Dzięki temu staramy się zapewniać pożądaną ekspozycję marki w internecie. Ponadto zajmuję się udzielaniem fachowych porad z zakresu SEO, organizując szkolenia dla firm i będąc prelegentem różnych konferencji. W obszarze moich działań znajduje się także ustalanie indywidualnych rozwoju marki. Specjalizuję się w działaniach on-site, jaki i Link Building relacyjnym. Prowadzę też szkolenia sprzedażowe z zakresu SEM i SEO jak i jestem autorem bloga marketingowego Sales Tube.

Doświadczenie zdobyłem pracując dla takich klientów jak: Medicover, Geting bank, Vichy, Laroche-PosayGarnier, L’Oreal, Atlas, Intermarche.

15049670_1517194204973822_433978235_n

Prywatnie – tu was zaskoczę – jestem pasjonatem reklamy internetowej i user experience. Interesuję się nowymi technologiami internetowymi i start-up’ami. Śledzę nowinki w branży SEO i dostosowuję je do polskich realiów.

Wolny czas, którego niestety nie mam za dużo, spędzam aktywnie ze swoją rodziną. Dzień rozpoczynam od joggingu, a w sezonie uprawiam wspinaczkę górską.