logo-starowiczPani Patrycja Lew-Starowicz, www.lew-starowicz.pl

skinclinic_logo2012

Katarzyna Chwedoruk, Klinika medycyny estetycznej & SPA Skin Clinic, www.skinclinic.pl

obagi-medical-logo solta-medicalvaleant-pharmaceuticals-logo

Gabriel Krawczyński, Digital & Social Media Manager Aesthetic Dermatology Valeant Pharmaceuticals, www.obagi.pl „Bardzo cenimy współpracę z agencją reklamową Marketing System w zakresie planowania i realizacji kampanii internetowych oraz bieżącej obsługi it. Specjaliści z Marketing System zawsze wykazują się wysokim profesjonalizmem, szerokim doświadczeniem a przede wszystkim wiedzą o branży health&beauty.”
stheticBeata Muszler, manager, Sthetic Klinika dr Jagielskiej, www.sthetic.pl   „Z przyjemnością pragniemy polecić agencję Marketing System z którą współpracujemy już niemal od roku. Wybór agencji reklamowej zajmującej się marketingiem w internecie, a w szczególności pozycjonowaniem organicznym to często niełatwa sprawa. Po kilku złych wyborach bardziej dokładnie podchodziliśmy do ofert firm z tej branży. Od pierwszego kontaktu firma Marketing System zrobiła na nas pozytywne wrażenie. Pełen profesjonalizm w działaniu, wysokie kompetencje, indywidualne podejście do klienta oraz specjalistyczna wiedza przekonały nas do skorzystania z usług reklamowych (w tym pozycjonowania). Zaoferowano nam szereg rozwiązań marketingowych z których regularnie korzystamy.  Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy w zakresie pozycjonowania i content marketingu. Polecamy usługi Marketing System każdemu niezdecydowanemu klientowi.”

Kliniki_logo-[Converted]

Joanna Krawczyk, manager klinik, Kliniki Medycyny Estetycznej dr Ziemlewskiego, www.klinikiziemlewski.pl     „Marketing System to agencja, którą polecamy ze względu na wysoki poziom wiedzy i kompetencji jej pracowników, rzeczowe podejście, oraz pełne zaangażowanie w wykonywane zgodnie z ustalonym harmonogramem zadania. Współpraca z firmą okazała się bardzo owocna i w pełni satysfakcjonująca dla Nas. Profesjonalna kompleksowa obsługa marketingowa trwa po dziś dzień. Z pełną odpowiedzialnością polecamy!”

baltycka-chrurgia (1) Żaneta Szewczyk, kierownik marketingu, Bałtyckie Centrum Chirurgii Plastycznej Sp. z o.o., www.baltyckachirurgia.pl

„Współpraca z agencją Marketing System to doskonały wybór. Obietnica systematycznego wzrostu pozycji naszej strony została spełniona. Pozycjonowanie naszej strony www podczas całego okresu współpracy było prowadzone w sposób nie budzący zastrzeżeń, a pod wszystkimi słowami kluczowymi utrzymujemy się na wysokich pozycjach. Zaproponowane przez agencję słowa oraz opisy linków potwierdziły jej umiejętności i zapewniły osiągnięcie założonych celów reklamowych.
 
Marketing System otworzył nam drogę do skutecznej reklamy w sieci, a co za tym idzie zwiększenie obrotów w naszej firmie. W naszej ocenie jest to firma posiadająca duży potencjał i zaplecze umożliwiające tworzenie e-marketingu na najwyższym poziomie.
 
Cenimy sobie jej profesjonalizm oraz miłą atmosferę w jakiej przyszło nam współpracować.”
beauty skin_logo_final
Gabriel Brzozowski, właściciel, Klinika Medycyny Estetycznej Beauty Skin, www.beautyskin.com.pl

referalJoanna Chylińska, manager, Kliniki Medycyny Estetycznej i Laseroterapii Esteticmed.pl, www.esteticmed.pl „Z powierzonych zadań dotyczących pozycjonowania marki w internecie agencja Marketing System wywiązuje się bez zarzutów. Potwierdzamy wysokie kompetencje, rzetelność oraz fachowość usług. Pracownicy firmy są dla nas zawsze dostępni i pomocni. Współpracę oceniamy jako bardzo dobrą. Jednocześnie polecamy agencję Marketing System jako kontrahenta profesjonalnego, pewnego, a przede wszystkim skutecznego.”

drparda.com.pl logoDr Barbara Parda, właściciel, Klinika medycyny estetycznej, www.drparda.com.pl
CM Bienkowski
Wiesław Bieńkowski, właściciel kliniki, Klinika Chirurgii Plastycznej Bieńkowski, www.wbienkowski.pl     Z pełnym przekonaniem moge polecić agencję reklamową Marketing System jako rzetelnego, sprawdzonego i skutecznego w działaniu partnera. Na pochwałę zasługuje kompleksowość działań marketingowych, indywidualne podejście oraz sprawność realizacji projektów reklamowych. Bezcenna w tym względzie jest wiedza oraz doświadczenie samej agencji w obsludze podmiotow medycznych takich jak kliniki ch.plastycznej.

Grabczak Ida Grabczak, właściciel kliniki, Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej PROFMED, www.profmed.com.pl     „Rekomendujemy firmę Marketing System jako profesjonalnego i skutecznego partnera w zakresia kampanii AdWords oraz pozycjonowania organicznego w Google. Firma Marketing System wykazuje się dużą kreatywnością, oryginalnością i szybką reakcją na nasze zapotrzebowania. Profesjonalne doradztwo i terminowe realizacje to niewątpliwe atuty Firmy. Zadowolenie z dotychczasowej współpracy zobowiązuje nas do polecenia Marketing System jako solidnego i godnego zaufania partnera – zwłaszcza jeśli chodzi o specyfikę i znajomość branży health&beauty.”

anlayaa
Anna Świderek, manager, Anlaya Day Spa, www.anlaya.pl „Firma Marketing System jest firmą solidną i kompetentną. Nasza współpraca układa się bardzo dobrze i z pewnością zamierzamy ją kontynuować.Mając duże doświadczenie możemy polecić Marketing System jako firmę, którą charakteryzuje znakomita obsługa, z pełnym zaangażowaniem i o dużym poziomie fachowości.”     wk_logo_netAnna Kondratowicz, redaktor naczelna portalu branżowego, www.wirtualnaklinika.pl

  gabclinic2-1 Gabriel Krawczyński, CEO, Gabclinic.com Sp.z.o.o, gabclinic.com „Nasze przywiązanie do jakości i sposób prowadzenia kliniki zobowiązują  do współpracy wyłącznie z wysoko wykwalifikowanymi specjalistami, posiadającymi odpowiedni poziom doświadczenia oraz wiedzy w swojej profesji. Takim partnerem okazała się agencja Marketing System, która w pełni profesjonalnie zajęła się realizacją kampanii linków sponsorowanych, pozycjonowania oraz content marketingu dla naszej placówki. Jakość prowadzonych działań zapewniła nam pozycję lidera w wynikach wyszukiwania, co zaprocentowało gronem nowych klientów zainteresowanych naszą ofertą. Dzięki zaangażowaniu i wiedzy pracowników Marketing System udało się nam wyjść z filtra Google, i odzyskać utracone pozycje odrabiając przy tym straty finansowe.”
    1111Agnieszka Handor, właściciel, Centrum Kosmetyczno-Dermatologiczne DER-MED Katowice, www.dermed.pl     „Mam przyjemność zarekomendować Agencję Marketing System  jako niezawodnego partnera biznesowego. Współpracę  w zakresie marketingu internetowego rozpoczęliśmy ponad 5 lat temu. Zaczynaliśmy od kampanii linków sponsorowanych, natomiast obecnie współpraca obejmuje pełen zakres usług „SEM”: Google AdWords, content marketing, kampanie displayowe, monitoring marki, e-PR. Zarówno objęte umową, jak i wszystkie prace dodatkowe wykonywane są bardzo profesjonalnie i starannie. Szybkość działania, terminowa realizacja i zaangażowanie pracowników Agencji dają w efekcie znakomite rezultaty.”

    333 Magdalena Matoga, manager ds. marketingu, Albusdent Centrum Stomatologiczne&Medical Travel, albusdent.pl i albus-mt.com „Jesteśmy usatysfakcjonowani z prowadzonych działań marketingowych dla naszej kliniki przez Marketing System. Agencja marketingowa dała poznać się jako odpowiedzialna, wykazała się dużym profesjonalizmem i w pełni angażuje się w działania reklamowe, jakie dla nas prowadzi. W przeciągu krótkiego czasu, nasza strona znalazła się w samej czołówce stron wyświetlanych (według fraz branżowych) i tak jest do dnia dzisiejszego. Z czystym sumieniem polecamy i rekomendujemy tę firmę!”

borowski
Piotr Borowski, lekarz implantolog – właściciel, Centrum Stomatologiczne „Stomatologia Borowski”, www.stomatologiaborowski.pl
„Z agencją reklamową Marketing System współpracujemy już od ponad 2 lat i z czystym sumieniem możemy ją polecać. Z jednej strony otwartość i świetna komunikacja z klientami, z drugiej pełen profesjonalizm i wieloletnie doświadczenie branżowe w zakresie marketingu w wyszukiwarkach. Te cechy i widoczne rezultaty pracy sprawiają, że współpraca z Marketing System jest niezwykle efektywna i skuteczna.”
nicer
Kinga Nicer- specjalista dermatolog-wenerolog, właściciel, www.nicer.pl
„Bardzo wysoko oceniam profesjonalizm i skuteczność świadczonych przez Marketing System usług dla branży health&beauty. Na wyróżnienie zasługuje zwłaszcza kompleksowe wsparcie, szybkość reakcji oraz zaangażowanie pracowników Marketing System. Jestem bardzo zadowolona z przebiegu współpracy i śmiało rekomenduję firmę jako sprawdzonego i solidnego partnera w zakresie pozycjonowania, optymalizacji i content marketingu.”
logo_bb
Barbara Cabaj, prezes zarządu, www.boutiquebielizny.com
medintelreferencji
logo medox
Tomasz Woźniak – lekarz psychiatra, NZOZ MEDOX, medox.org.pl
Marketing System to firma, która potrafi bardzo dobrze zdiagnozować potrzeby klienta. Po audycie mojej strategi internetowej, wszystkie wprowadzone zmiany sprawiły, że telefon w mojej poradni zaczął dzwonić coraz częściej. Polecam.”
    1483025_480159328770765_1119856081_n (1)Członek Zarządu, Marcin Niewitecki, LadyTime.pl Sp. z o.o. , ladytime.pl „Z czystym sumieniem mogę polecić firmę Marketing System, z którą współpracujemy już dłuższy czas w zakresie marketingu internetowego. Innowacyjność rozwiązań, jakie zostały nam zaoferowane, pomogły nam zwiększyć ruch na stronie i odczuliśmy dużo większe zainteresowanie naszą ofertą. Obsługa klienta działa błyskawicznie, pozytywnie oceniam współpracę i darzę Marketing System pełnym zaufaniem.”

estetic liblin

 Elżbieta Michalak, właściciel, Gabinet Medycyny Estetycznej i Laseroterapii, www.esteticenter.pl „Współpracę z firmą rozpoczęliśmy w roku 2012. Indywidualne podejście do klienta, jak również profesjonalne doradztwo w kwestiach wdrażania nowych rozwiązań dla branży health& beauty, pozwoliły uznać Agencję Marketing System za naszego dostawcę kwalifikowanego, którego charakteryzują najwyższa jakość i terminowość realizowanych zadań. Ponadto pracownicy firmy to profesjonaliści, a proponowane przez nich niestandardowe rozwiązania, pozwalają nam realizować nasze projekty marketingowe. Wymienione aspekty powodują, że Agencja Marketing System jest doskonałym kooperantem. Z pełną odpowiedzialnością, polecam ją jako cennego partnera w Internecie.”

logo rodak  Mirosław Rodak, właściciel, Akademia Zdrowia i Urody NaturaMed, naturamed.pl „Nasza współpraca z agencją Marketing System rozpoczęła się już ponad półtora roku temu od wypozycjonowania naszych fraz do czołowej dziesiątki Google (mimo posiadanego filtra). Doradcy z tej firmy doradzili nam zestaw optymalnych wyrażeń kluczowych, które stosunkowo szybko znalazły się w czołówce Google. Na każdym etapie współpracy mogliśmy liczyć na merytoryczną pomoc profesjonalistów, którzy wiedzą jak perfekcyjnie wykonywać swoje zadania. Możemy więc śmiało zarekomendować agencje Marketing System jako skutecznego partnera w biznesie.”
1467361_777863472227454_426396433_n

Michał Stykowski, współwłaściciel, Cukiernia Braci Stykowscy, www.camargo.com.pl „Współpracujemy z Darkiem Jurkiem już od 5 lat w zakresie marketingu internetowego. Wprowadzone przez niego zmiany przyniosły firmie wymierne efekty w postaci wzrostu zamówień internetowych na nasze produkty i to nie tylko w Tłusty Czwartek. Nasza firma się rozwija i powstają nowe lokalizacje, gdyż marka Camaro – Cukiernia Braci Stykowskich jest rozpoznawalna wśród Warszawiaków. Szybka reakcja na wszelkie zmiany jakie serwują nam roboty Google sprawia, że zawsze jesteśmy o krok przed konkurencją.”     photo Anna Radachońska, właściciel, Twoja Winnica, sklep.twojawinnica.pl  „Darka Jurka  poleciła mi przyjaciółka, jednak zanim podjęłam współpracę z jego firmą sprawdziłam jego dokonania i wystąpiły obawy, czy będzie mnie stać na jego usługi. Bardzo spodobało mi się indywidualne podejście i dostosowanie oferty do moich potrzeb. Po przeprowadzonym audycie SEO i wdrożeniu zaleceń kilkukrotnie wzrosła liczba odwiedzin na naszej stronie. Dodatkowo prowadził on projekt budowy sklepu internetowego. Wszystkie jego uwagi i wskazówki były niezwykle cenne, a z każdym dniem spływa do coraz więcej zamówień.”     gkcs Bartosz Chlewiński, e-commerce manager, Galeria Koloru, galeriakoloru.pl  „Dariusz Jurek prowadził w naszej firmie cykl szkoleń w zakresie tematyki SEM/SEO. Rozległa wiedza, którą realizuje w praktyce sprawia, że daje się on poznać jako świetny specjalista, który jest na bieżąco ze wszystkim trendami w branży. Jego cenne uwagi i wskazówki dotyczące marketingu w internecie, bardzo pomogły w opracowaniu optymalnej strategii, realizacji naszych celów i mają bezpośrednie przełożenie na wzrost sprzedaży.”     meble24_01 Jarosław Bajus, właściciel sklepu, JS Bajus Jarosław, www.meble24.sklep.pl „Współpracuję z firmą Marketing System od kilku lat w zakresie marketingu internetowego i pozycjonowania mojej strony. Cenię ich za profesjonalizm i skuteczność, a przede wszystkim bardzo dobrą komunikację i przejrzyste zasady współpracy. Wszystkie proponowane rozwiązania, zawsze przynoszą oczekiwane efekty. Mam wrażenie, że jestem krok do przodu przed konkurencją.”     oferty przeprowadzek Kamila Wierzbicka, SEM manager, Oferty Przeprowadzek, ofertyprzeprowadzek.pl „Współpraca z Panem Darkiem Jurkiem zaowocowała zwiększeniem ilości zamówień na proponowane przez nas usługi. Optymalizacja kampanii Google AdWords pozwoliła określić frazy kluczowe, które wywoływały ruch i konwersję na naszym portalu. Zaproponowane przez niego rozwiązania wpłynęły na wysokość obrotów. Dzięki niemu zdobyliśmy wielu nowych klientów, a nasza działalność stale się rozwija”

ithings-logoPani Anna Werstak, www.ithings.pl

Pan Rafał Gieleciński,  www.wirtualna-siedziba.pl