Jak zbudować profesjonalne zaplecze SEO? – bezpłatny e-book i poradnik do pobrania

Jak zbudować profesjonalne zaplecze SEO? – bezpłatny poradnik do pobrania

Strony zapleczowe, nawet w dobie częstych zmian algorytmu Google, mają w sobie duży potencjał, który warto wykorzystać. Kluczem do sukcesu jest jednak jakość stawianego zaplecza. Wiadomo przecież, że linkowanie ze słabej jakości witryny może zostać uznane jako spam, powodując tym samym spadek pozycjonowanej domeny z dotychczas zajmowanej pozycji w wynikach wyszukiwania. Pingwin i Panda czuwają nad tym, by wyszukiwarka Google spełniała swoje założenia, oferując użytkownikom wyłącznie linki do wartościowych witryn. Skoro tak, cały czas można tworzyć strony zapleczowe, dbając jednocześnie o ich jakość. Jeśli witryna nie będzie wyglądała jak marne zaplecze, wówczas istnieje nieduże prawdopodobieństwo, że zostanie ukarana za nieetyczne praktyki i nie pociągnie ze sobą w dół pozycjonowanej domeny.

Jak więc zbudować profesjonalne zaplecze SEO, które nie będzie wzbudzało żadnych wątpliwości Google? Tutaj jakość musi iść w parze z użytecznością, ponieważ tylko takie strony wyszukiwarka nagradza wyższymi pozycjami. Warto więc postawić nawet kilkadziesiąt różnych witryn zapleczowych – o profesjonalnej szacie graficznej oraz wypełnionych wartościową treścią. Takie zaplecze na pierwszy rzut oka nie będzie wyglądało jak typowa strona zapleczowa, a mimo wszystko nim będzie.

  • Zastanawiasz się od czego zacząć stawianie wartościowego zaplecza?
  • Nie wiesz, jaką strategię obrać, by strony zapleczowe okazały się skutecznym wsparciem pozycjonowania?
  • Zastanawiasz się nad formą zaplecza, które będzie atrakcyjne z punktu widzenia użytkowników i wyszukiwarki Google?

Odpowiedzi na wszystkie te pytania znajdziesz w bezpłatnym poradniku „Jak budować zaplecze SEO” stworzonym przez zespół SEOWAY.pl.

E-book pisany w formie poradnikowej przybliża wszystkie najważniejsze zagadnienia związane ze stawianiem profesjonalnych stron zapleczowych, będących bezpiecznym wsparciem działań SEO:

  • argumentuje słuszność tworzenia zaplecza w dobie częstych zmian algorytmu Google,
  • wskazuje ciekawe formy stron zapleczowych,
  • sugeruje sprawdzone schematy linkowania.
  • podpowiada, jak uniknąć wykrycia zaplecza przez Google, jeśli wszystkie witryny należą do jednego właściciela,
  • oraz wiele innych.

Poradnik może okazać się pomocny dla osób początkujących, ponieważ zawiera te najbardziej podstawowe informacje w zakresie m.in. zdobywania domen, wyboru hostingu, wyboru skryptów, wyboru szablonów. Sporo ciekawych informacji znajdą również osoby, które mają już jakieś doświadczenie w stawianiu zaplecza, jednak chcą rozszerzyć swoją wiedzę. Pojawiają się wskazówki dotyczące pozyskiwania wartościowego contentu czy związane z linkowaniem zewnętrznym.

Dla wytrwałych i niedowiarków, w mniemaniu których zaplecze SEO to już przeżytek, jest jeszcze przeprowadzone case study, które stanowi potwierdzenie słuszności opisywanych praktyk. W sposób bardzo szczegółowy opisana została kampania prowadzona dla jednego z klientów SEOWAY.pl, której efekty zostały przedstawione w formie wykresów i danych liczbowych.

Obszerny e-book jest wyczerpującym źródłem informacji, dzięki któremu można zacząć budować profesjonalne zaplecze – przyjazne dla Google i wpływające na poprawę efektów pozycjonowania. Może być traktowany jako kompendium wiedzy dla początkujących i zaawansowanych pozycjonerów – każdy znajdzie cenne wskazówki, które można wykorzystać z praktyce, osiągając zadowalające rezultaty działań SEO.

Darmowy poradnik można pobrać ze strony: ebook.seoway.pl

 

darmowyebook2 (1)

 

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *