Kłopoty z blogiem? WPDASH jest rozwiązaniem.

WordPress to bardzo nowoczesna i osobista platforma, na której można publikować własne treści, tworząc w jej obszarze blogi. WordPress koncentruje się na wizualnej estetyce oraz jest platformą, która charakteryzuje się przede wszystkim wysoką użytecznością. Ponadto założenie bloga jest tutaj darmowe. Twórcy WordPressu twierdzą również, że jest to bardzo przyjazne oprogramowanie. W WordPressie się pracuje, a nie walczy z nim. Tylko, czy tak jest w rzeczywistości? Czy blogerzy naprawdę nie borykają się z problemami? Czy WordPress jest oprogramowaniem idealnym?

wpdash logo


Najczęstsze problemy blogerów

Idealne oprogramowanie po prostu nie istnieje. I tak występują tu między innymi problemy z brakiem backupu, problemy z serwerami i nie przedłużonymi domenami, różne kłopoty z linkami przychodzącymi, problemy z negatywnym SEO i między innymi pomiarem skuteczności zdobywanych linków, jednoczesnym dostępem do wszystkich blogów i ich monitoring, o szalejących programach edytorskich nie wspominając i włamaniach hakerskich również. Są to standardowe problemy, z jakimi borykają się na co dzień blogerzy, którzy korzystają z WordPressu. Owszem, WordPress jest CMS-em bardzo atrakcyjnym i jego twórcy robią, co mogą, ulepszając i unowocześniając każdą najnowszą wersję programu, ale to nie zawsze wystarczy, by zniwelować problemy, które mogą się pojawić po prostu zupełnie znienacka. Poza tym trudno jest sterować kilkoma blogami jednocześnie…Co zrobić, by tę sytuację zmienić?


WPDASH.IO   Zarządzanie WordPressami z jednego miejsca

 

Nowe narzędzie – nowe możliwości

Ratunkiem może być nowe narzędzie, jakim jest menadżer stron WPDASH. Co to takiego i w czym może pomóc? WPDASH to specyficzne centrum operacyjne, które pozwala na zarządzanie wieloma stronami internetowymi jednocześnie. WPDASH jest kompatybilny z WordPressem. Backup szwankuje lub w ogóle go nie ma? Dzięki WPDASH są tworzone automatycznie kopie zapasowe wszelkich danych umieszczanych na stronach www. Kopie zapasowe zostają umieszczone w chmurze na dysku Google Drive lub Dropbox i są dostępne z każdego miejsca, w którym bloger korzysta z Internetu. Poza tym WPDASH jest dostosowany do integracji z Rocket IPs.

logo rocket`

Jest to specjalne narzędzie, które pozwala na pełną dywersyfikację domen. Kilka kliknięć wystarczy, by geolokalizacja domeny została zmieniona. Jednym słowem, strony można utrzymywać w dowolnym miejscu i nie trzeba zmieniać przy tym serwera. Bardzo dobry jest też system zabezpieczeń, który potrafi skutecznie wyszukać różnego typu zagrożenia. System wynajduje z łatwością malware, wirusy czy też próby i same włamania. Automatycznie naprawia także zawirusowane pliki, a skanowanie domen odbywa się codziennie, co gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa. Sam dostęp do konta posiada dwa zabezpieczenia (Rublon – podwójne uwierzytelnienie) i w zasadzie jest nie do złamania. Tyle o bezpieczeństwie. Innymi zaletami tego oryginalnego oprogramowania są niewątpliwie takie funkcjonalności jak: szybsze ładowanie stron www, analiza kampanii marketingowych, monitorowanie zasobów Internetu w poszukiwaniu skutecznych fraz, usprawnienie tworzenia stron zapleczowych i wiele, wiele innych. 


WPDASH to nowość na polskim rynku, ale na pewno powinna zainteresować blogerów, którzy mają kilka lub kilkanaście stron w Internecie. Jednocześnie zarządzanie blogami stworzonymi na oprogramowaniu WordPressu.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *