Szkolenie Broken Link Building od Artura Strzeleckiego już niebawem.

shutterstock_164016470
Coraz więcej mówi się o znaczeniu broken link building w działaniach SEO. Korzyści można czerpać z m.in. wygasłych domen, odzyskując linki. I to będzie przedmiotem szkolenia online zaplanowanego na 17 listopada, w którym warto uczestniczyć.

Pierwsza odsłona tego szkolenia odbyła się na początku października i dostępna była wyłącznie dla zamkniętego grona. Miałem przyjemność uczestniczyć w tym szkoleniu i zgłębiać wiedzę dotyczącą odzyskiwania linków z wygasłych domen. Konkretnie, rzeczowo, z rzeczywistymi przykładami potwierdzającymi efektywność stosowania tej metody – tak w skrócie mogę opisać to, co działo się na październikowym szkoleniu. A ponieważ to zaplanowane na listopad ma obejmować te same zagadnienia, można będzie z niego wynieść sporą porcję przydatnej wiedzy.

Artur Strzelecki szczegółowo zaprezentuje proces odzyskiwania linków z wygasłych domen. Opowie, dlaczego ta technika pozwala uzyskać skuteczne linki i dlaczego w ten sposób można poprawić efekty pozycjonowania. Udowodni także, że wykorzystywanie techniki odzyskiwania linków z wygasłych domen poprawia wyniki w rankingu Google na określone słowa kluczowe, a jednocześnie może skutkować zwiększeniem organicznego ruchu z wyszukiwarki. Kluczem do sukcesu jest jednak odpowiednio realizowany proces, o czym Artur Strzelecki także opowie. Szkolenie online będzie składało się z kilku części:

  • wyszukiwanie wygasłych/wartościowych domen
  • badanie przydatności domen
  • rejestracja wygasłej domeny
  • przekierowanie wygasłej domeny
  • maskowanie linków/IP/DNS
  • pełna informacja o linkach.

Całość zostanie zaprezentowana na rzeczywistym przykładzie, co pozwoli na łatwiejsze zrozumienie istoty odzyskiwania linków z wygasłych domen, a jednocześnie na przedstawienie skuteczności tej techniki. Podczas szkolenia Artur Strzelecki zaprezentuje także praktyczne zastosowanie RocketIPs – narzędzia pozwalającego na dywersyfikację domen, które okazuje się być pomocne w całym procesie odzyskiwania linków.

Więcej o samym narzędziu możecie przeczytać tutaj. Szkolenie z zakresu odzyskiwania linków z wygasłych domen to ciekawa i przydatna porcja rzetelnej wiedzy. Tym bardziej, że uzupełniona i poszerzona przez Artura o kilka interesujących aspektów dotyczących stosowania tej techniki. Jako uczestnik szkolenia zamkniętego, zachęcam do uczestnictwa, szczególnie że działania oparte na broken link building nabierają coraz większego znaczenia.

Szkolenie online odbędzie się 17 listopada za pośrednictwem internetowej platformy AnyMeeting. Początek o 11:00. Każdy uczestnik otrzyma materiały szkoleniowe w formacie PDF, a także możliwość skorzystania z 1-godzinnej konsultacji z Arturem Strzeleckim. Ponadto na wszystkich uczestników będzie czekał bonus – zniżka na wykupienie usługi RocketIPs przekazana przez firmę Seoway , o której będzie mowa podczas szkolenia.

By zapisać się na szkolenie online, należy wypełnić formularz rejestracyjny (kliknij tutaj), uiszczając koszt – $69.

Jeśli chcecie wziąć udział w tym szkoleniu, spieszcie się. Liczba miejsc jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń i wpłat.

1 reply

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *